ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟ--OFFICIAL ΦΟΡΟΥΜ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΝ.ΕΛΛΗΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ--KAΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ...!
Πρόσφατα Θέματα
» Ομιλία του προέδρου των ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ και Υπουργού Εθνικής Άμυνας Πάνου Καμμένου στη Βουλή, στη συζήτηση για τη μη περικοπή των συντάξεων
Σήμερα στις 8:17 am από Admin

» Οι προτάσεις των Ανεξάρτητων Ελλήνων για τη Συνταγματική Αναθεώρηση
Δευ Νοε 12, 2018 11:50 am από Admin

» Ομιλία του Αντιπροέδρου των ΑΝΕΛ, Παναγιώτη Σγουρίδη στη παγκρήτια σύσκεψη των Ανελ
Τρι Νοε 06, 2018 11:00 am από Admin

» ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΧΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΕ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Πεμ Οκτ 25, 2018 9:19 am από Admin

» Συνέντευξη του προέδρου των ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ και Υπουργού Εθνικής Άμυνας Πάνου Καμμένου στην εκπομπή "Καλημέρα Ελλάδα" του ΑΝΤ1
Δευ Σεπ 17, 2018 9:51 am από Admin

»  Η ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΣΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΣΤΗΝ 83ηΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ (ΒΙΝΤΕΟ )
Τρι Σεπ 11, 2018 11:18 am από Admin

» ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΤΟΥΡ.ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΩΝ Ν.ΡΕΘΥΜΝΗΣ "ΞΕΝΙΟΣ ΖΕΥΣ" ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΥΠ.ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝ.ΕΛΛΗΝΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Παρ Αυγ 10, 2018 10:05 am από Admin

» Ευχαριστήρια επιστολή του Δημάρχου Ραφήνας προς τον Υπουργό Άμυνας Π.Καμμένο.
Κυρ Ιουλ 29, 2018 10:10 am από Admin

» Πανεπιστήμιο Αθηνών: Αυτοί είναι οι 10 λόγοι της τραγωδίας στο Μάτι
Παρ Ιουλ 27, 2018 10:29 am από Admin

ΑΝΕΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ WEB RADIO TV

Πάνος Καμμένος - Ηγέτης

Έβαλε φωτιά ο Πάνος

ΕΘΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ 11-1-2018

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ WEB RADIO TV

Εικονοθήκη


Τροφοδοσία RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ  » NEA-ANΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ » ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΩΝ

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1 ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΩΝ Την / Το Τετ Οκτ 19, 2016 9:16 am

Admin

avatar
Admin
19.10.2016

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ
ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΩΝ
Με την παρούσα γνωστοποιούνται, σύμφωνα με τις αποφάσεις της KOEΣ
και τις Εγκύκλιες Οδηγίες της ΚΕΕΕΣ,οι οριστικοί υποψήφιοι σύνεδροι ανά ΟΕΣ
επί τη βάσει των υποβληθέντων υποψηφιοτήτων.

Ο.Ε.Σ.
Α ́ΑΘΗΝΩΝ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΑΡΑΠΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιπποκράτη
ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Ευσταθίου
ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Στέργου
ΔΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΖΑΡΑΦΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
Κ
ΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΚΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου
ΚΩΤΤΑ ΜΑΡΙΝΑ του Δημητρίου
ΛΥΡΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΟΣ (ΠΑΝΟΣ) του Αντωνίου
ΜΟΝΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αποστόλου
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΠΑΠΠΑ

ΣΕΒΟΥ Β
ΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννου
ΣΑΜΨΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΤΕΝΤΖΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
ΤΟΡΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού
ΤΣΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
ΦΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νίκου
ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του Κωνσταντίνου
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗ
ΤΡΙΟΣ του Χαριλάου
ΧΑΛΑΜΑΔΙΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Δημητρίου
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΧΑΝΤΕ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ευαγγέλου
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνα
ΨΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ του Σταματίου

Ο.Ε.Σ. ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ


ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μάνθου (Σ.

Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΒΑΡΣΑΜΑ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ του Μόσχου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΔΗΜΑΡΑΤΟΥ ΦΛΩΡΑ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ)
ΖΕΛΟΜΟΣΙΔΗΣ
ΔΑΝΙΗΛ του Θεοδώρου (Σ.Ε. ΔΑΦΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ)
ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΕΡΣΤΙΝ του Αποστόλου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του Εμμανουήλ
ΚΙΖΙΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου (Σ.Ε. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)
ΚΟΛΙΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)
ΚΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Β
ασιλείου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΚΥΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βάιου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΛΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΛΟΥΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου (Σ.Ε. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ)
ΜΠΑΚΟΛΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αλεξάνδρου (Σ.Ε. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΔΑΦΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)
ΡΕΓΚΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σταματίου

Σ.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)
ΡΕΜΕΝΤΖΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αναστασίου (Σ.Ε. ΔΑΦΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ)
ΣΙΒΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)
ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)
ΣΤΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ευθυμίου (Σ.Ε. ΒΥΡΩΝΑ)
ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ
του Αποστόλου (Σ.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)
ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ)
ΨΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΔΑΦΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ)

Ο.Ε.Σ. ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ


ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κοσμά (Σ.Ε. ΠΑΠΑΓΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ)
ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Π
αναγιώτη
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ)
ΓΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αποστόλου (Σ.Ε. Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Ηλία (Σ.Ε. ΠΑΠΑΓΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΥ)
ΓΚΑΤΖΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΖΗΣΙΠΟΛΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Πέτρου (Σ.Ε. Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΖΟΥΡΜΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αντωνίου (Σ.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΚΑΛΟΧΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)
ΚΑΤΣΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Στυλιανού
(Σ.Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου
ΚΟΛΥΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νικολάου (Σ.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΜΑΓΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΜΠΑΛΤΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ το
υ Δικαίου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΠΕΡΕΙΡΑ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ του Χανς Αν
τόνιους (Σ.Ε. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ)
4
ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικηφόρου (Σ.Ε. ΓΛΥΦΑΔΑΣ)
ΣΟΥΛΤΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του Στεφάνου (Σ.Ε. ΓΛΥΦΑΔΑΣ)
ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου (Σ.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΦΕΣΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου (Σ.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΤΑΥΡΟΥ)
ΦΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λάμπρου (Σ.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

Ο.Ε.Σ. ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου (Σ.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΑΡΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του Θωμά (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΒΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Πέτρο
υ (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΓΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Άσεν (Σ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Σωτηρίου (Σ.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
(Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευσταθίου (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡ
ΟΥΛΑ του Χαραλάμπους (Σ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΖΑΠΝΟΥΚΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΘΕΟΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγή (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία (Σ.Ε. ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ)
ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γρηγορίου (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΚΑ
ΡΕΛΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΚΙΕΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΚΟΚΟΣΗ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΛΕΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη (Σ.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΜΕΜΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαριλάου (Σ.Ε
. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΜΟΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Φιλίππου (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΜΟΥΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΜΑΡΙΝΑ του Λάμπρου (Σ.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΜΠΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ (Σ.Ε. Ι
ΛΙΟΥ)
ΜΠΑΡΝΑΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
ΜΠΕΡΤΖΕΛΕΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΠΑΒΕΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του Στυλιανού (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνα (Σ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΠΑΧΟΥΛΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
5
ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)
ΣΚΑΡΙΜΠΑ ΣΤΕΛΛΑ του Α
θανασίου (Σ.Ε. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ)
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ανδρέα (Σ.Ε. ΙΛΙΟΥ)
ΤΣΑΓΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ)

Ο.Ε.Σ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
(πρώην Υπόλοιπο Αττικής)

ΓΚΙΚΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΜΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεμιστοκλή
Π
ΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χαραλάμπους (Σ.Ε. ΑΧΑΡΝΩΝ)
ΠΕΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Χρήστου (Σ.Ε. ΑΧΑΡΝΩΝ)
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΑΧΑΡΝΩΝ)
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΑΧΑΡΝΩΝ)
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημη
τρίου
ΦΩΤΙΑΔΗ ΡΕΒΕΚΑ του Σταύρου (Σ.Ε. ΑΧΑΡΝΩΝ)
ΨΑΛΤΗΣ ΒΟΥΚΟΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αντωνίου

Ο.Ε.Σ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
(πρώην Υπόλοιπο Αττικής)

ΑΚΤΥΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Σταύρου (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
)
ΒΛΑΝΤΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΣΥΛΒΙΑ του Συλβίκα (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΔΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χαριλάου (Σ.Ε. ΒΑΡΗΣ

ΒΟΥΛΑΣ
-
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)
ΔΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΒΑΡΗΣ

ΒΟΥΛΑ
Σ
-
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)
ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου (Σ.Ε. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιλτιάδη (Σ.Ε. ΡΑΦΗΝΑΣ

ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ)
ΚΑΪΑΣ

ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Φιλίππου

Ιωάννη (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
ΚΑΨΑΣΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους (Σ.Ε. ΡΑΦΗΝΑ
Σ

ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ)
ΚΟΡΚΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
ΚΟΥΚΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
ΚΡΕΜΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου (Σ.Ε. ΒΑΡΗΣ

ΒΟΥΛΑΣ
-
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)
ΚΥΤΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΡΑΦΗΝΑΣ

ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ)
ΛΥ
ΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
ΜΑΛΑΤΕΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοφάνη (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ)
Π
ΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου
ΠΗΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Κυριάκου (Σ.Ε. ΡΑΦΗΝΑΣ

ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ)
ΣΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αλεξάνδρου (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ

ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χρήστου (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
-
ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΒΑΡΗΣ

ΒΟΥΛΑΣ
-
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΙΛΙΑΝΑ του Ηλία (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤ
ΡΙΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΣΠΑΤΩΝ

ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ)
6
ΦΙΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΡΑΦΗΝΑΣ

ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ)
ΦΛΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ευρυπίδη (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ
ΙΑ του Ευρυπίδη (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)
ΧΑΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΧΑΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΡΑΦΗΝΑΣ

ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ)
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΚΡΩΠΙΑΣ)

Ο.Ε.Σ.Α ́ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ

ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
ΒΑΓΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιακώβου
ΒΑΓΙΑΚΗ ΚΑΡΜΕΝ

ΝΤΑΝΙΕΛΑ του Ιορντάκι
ΒΑΓΙΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανασίου
ΒΑΓΙΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του Γεωργίου
ΒΑΤΙΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του Νικολάου
ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέου
ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννου
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔ
ΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αριστείδου
ΚΑΛΛΙΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αναστασίου
ΚΑΤΣΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του Νικήτα
ΚΟΝΤΗ ΝΑΤΑΣΣΑ του Νικολάου
ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Βασιλείου
ΜΑΓΟΥΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του Παναγιώτη
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη
ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓ
ΙΩΤΗΣ του Βασιλείου
ΜΑΛΑΚΟΤΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΑΛΑΚΟΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΘΑ του Μιχαήλ

Ελευθερίου
ΜΑΛΑΚΟΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα
ΜΑΝΩΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αριστοτέλη
ΜΠΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ του Βασιλείου
ΠΑΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Δη
μητρίου
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
ΠΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννου
ΠΡΩΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Εμμανουήλ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Διονυσίου

Ο.Ε.Σ.Β ́ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φωτίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΓΚΑΝΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Δημητρίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΓΡΑΜΜ
ΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΔΑΒΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Χρήστου (Σ.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννου (Σ.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
7
ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Ευαγγέλου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΔΡ
ΑΚΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΖΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννου (Σ.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
ΚΑΝΑΛΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Γεωργίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Δημητρίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΚΟΥΜΠΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Νικολάου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟ
Σ του Αριστείδη (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΜΠΑΚΑΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σπυρίδωνος (Σ.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χρήστου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Στεφάνου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΔΗΜΗ
ΤΡΑ του Στεφάνου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Εμμανουήλ (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΠΑΝΑΡΕΤ
ΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ (Σ.Ε. Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΠΑΥΛΟ
ΖΑΣ ΝΙΚΟΣ του Θεμιστοκλή (Σ.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΡΕΜΙΓΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Σπυρίδωνος (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΝΙΑΣ του Σπυρίδωνα (Σ.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του Ευαγγέλου (Σ.Ε. Β ́ ΠΕΙΡΑΙΑ)

ΟΕΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ


ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Σωτηρίου
ΜΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Ο.Ε.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
ΚΛΗΣΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παύλου
ΚΟΥ
ΡΗ ΜΑΡΙΑ του Ευθυμίου
ΜΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου
ΠΑΝΑΡΙΤΗ ΑΝΝΑ του Ανδρέα
ΣΑΛΑΠΑΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Λεωνίδα
8

Ο.Ε.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΜΠΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη

Ο.Ε.Σ. ΑΡΤΑΣ

MΠΟΖΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
ΠΑΡΗΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩ
ΡΓΙΟΣ του Χρήστου
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

Ο.Ε.Σ. ΑΧΑΪΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γερασίμου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλε
ίου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Στέλιου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΔΑΣΚΟΥΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αγγέλου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αγγέλου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ιωάννη (Σ.
Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Φωτίου (Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αλεξίου (Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΚΟΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΑΙΓΙ
ΑΛΕΙΑΣ)
ΚΟΥΡΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του Διονυσίου (Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΜΑΚΡΗ ΡΩΞΑΝΗ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΟΚΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ τ
ου Βασιλείου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Κλεάνθη (Σ.Ε ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΛΕΣΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Βασιλείου
(Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αλεξάνδρου (Σ.Ε. ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)
ΡΟΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σταύρου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Μιχαήλ (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)
9
ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΠΑΤΡΑΣ)

Ο.Ε.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΓΑΒΡΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου
ΓΚΟΥΜΠΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Απόστολου
ΚΑΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου
ΛΙΑΚΟΥΡΙΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λεωνίδα
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Βασιλείου
ΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙ
ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σπυρίδωνος
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Σπύρου
Ο.Ε.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
ΒΑΤΣΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοφίλου
ΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δήμου

Ο.Ε.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΡΟΔΟΥ)
ΓΙΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του Γεωργίου (Σ.Ε. ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΚΩ)
ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΘΕΜΕΛΗΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
ΜΑΜΠΛΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ταξιάρχη (Σ.Ε. ΡΟΔΟΥ)
ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ (Σ.Ε. ΡΟΔΟΥ)
ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΚΩ)
ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
του Γεωργίου (Σ.Ε. ΡΟΔΟΥ)
ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αντωνίου (Σ.Ε. ΚΑΛΥΜΝΟΥ)
ΧΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου (Σ.Ε. ΚΑΛΥΜΝΟΥ)

ΟΕΣ ΕΒΡΟΥ

BOYTΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Θεοδώρου
ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταματίου

ΟΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΔΕΔΕ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ Ε
ΥΒΟΙΑΣ)
ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωκράτη (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΚΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΚΩΣΤΑΡΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟ
Σ του Ηλία (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
10
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΜΑΛΑΚΕΛΗ
-
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αντωνίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΚΕ
ΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
-
ΔΗΜΗΤΡΑ του Ανδρέα (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΠΑΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΣΙΔΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΣΚΙΝΔΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙ
ΑΣ)
ΤΑΡΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΤΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)
ΤΟΠΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Θεοδώρου (Σ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ)

Ο.Ε.Σ. ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΜΠΑΚΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παναγιώτη

Ο.Ε.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΜΟΥΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Διονυσίου

Ο.Ε.Σ. ΗΛΕΙΑΣ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νίκου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΗΛΙΔΑΣ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή (Σ.Ε.
ΗΛΙΔΑΣ)
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Πέτρου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Σταύρου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
ΚΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
ΚΑΤΣΙΚΑΔΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Θωμά (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του
Παναγιώτη (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χαραλάμπους (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Σπύρου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΜΠΑΟΥΣΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓ
ΟΥ)
ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του Ανδρέα (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΣ του Θεοδώρου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Κωνσταντίνου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διο
νυσίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ του Παναγιώτη (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΠΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΗΛΙΔΑΣ)
ΠΕΠΠΑ ΚΑΛΙΡΡΟΗ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΡΕΒΕΛΟΣ ΦΩΤΗΣ του Ανδρέα (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
11
ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ το
υ Δημητρίου
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ του Νίκου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ του Νικολάου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ του Ελευθερίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ (Β
ΕΝΙΑ) του Γεωργίου (Σ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Παναγιώτη
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΗΛΙΔΑΣ)

Ο.Ε.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΖΟΥΡΑΡΗ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου
ΚΟΥΣΣΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Νικολάου
ΠΙΤΣΙΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ

Ο.Ε.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΚΙΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

Ο.Ε.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΖΩΗ του Αναστασίου
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Χρήστου
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Αργυρίου
ΑΣΤΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ το
υ Δημητρίου
ΑΥΓΟΛΟΥΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αθανασίου
ΑΥΓΟΛΟΥΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου
ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
ΒΕΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Ναούμ
ΒΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ
ΤΙΝΟΣ του Θωμά
ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου
ΓΙΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΓΙΩΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου
ΓΟΓΟΒΙΤΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ του Γεωργίου
ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Ηρακλή
ΔΑΪΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Μενελάου
ΔΕΜΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΔΟΥΜΑΣ ΠΑΝΤ
ΕΛΗΣ του Αργυρίου
ΔΟΥΡΓΟΥΤΙΑΝ ΜΑΡΙ
-
ΑΝ του Βαγαρσάκ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
ΗΛΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
ΗΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χρήστου
ΘΟΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Γεωργίου
ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Δημοσθένη
ΚΑΜΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευαγγέλου
ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστρατίου
ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αριστοτέλη
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΑΣΠΕΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Εμμανουήλ
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΚΕΣΟΓΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του Αναστασίου
ΚΟΖΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
του Κοσμά
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Κυριάκου
ΚΟΥΣΑΞΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του Αρχιμήδη
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Αθανασίου
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ιωάννου
ΛΑΪΝΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Πλάτωνα
ΛΑΝΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
του Τηλεμάχου
ΛΕΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Νικολάου
ΛΙΩΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Σταματίου
ΜΑΛΕΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Στέργιου
ΜΕΡΜΙΓΓΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
ΜΠΑΝΙΩΡΑ ΑΝΝΑ του Μιχαήλ
ΜΠΑΝΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
ΜΠΑΝΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του Νικολάου
ΜΠΟΛΜΑΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Τριαντάφυλλου
ΜΠΟΛΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τριαντάφυλλου
ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
ΜΠΡΟΥΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Μπρούσα
ΜΠΡΟΥΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Μπρούσα
ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
ΝΑΣΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του Ηλία
ΝΤΟΝΤΗ Τ
ΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Δημητρίου
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΚΑ του Στεφάνου
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Αθανασίου
ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Αποστόλου
ΠΕΤΡΙΤΖΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Στεφάνου
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γρηγορίου
ΠΛΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστοτέλη
ΣΑΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Ιωάννη
ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Συμεών
ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΗ του Πανταζή
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Βασιλείου
ΣΤΟΓΙΑΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αδαμαντίου
ΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
ΤΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου
ΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΣΙΜΑΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευαγγέλου
ΦΕΡΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
ΦΩΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του
Παναγιώτη
ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου
ΧΑΣΙΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Λαζάρου
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χαραλάμπους
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
ΧΟΥΦΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου

Ο.Ε.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου
ΓΟΡΓΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου
ΜΠΑΡΚΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του Σπυρίδωνος
ΝΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικήτα
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ του Χριστοφόρου
ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
-
ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Παναγιώτη
ΠΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
ΤΣΑΠΡΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου
ΦΑΗ ΧΡΥΣΗ του Αδάμ
ΡΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου

Ο.Ε.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΘΑΣΟΥ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Ι
ΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βλαδίμηρου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μά
ριου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΑΠΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Στεφάνου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του Αποστόλου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ
-
ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αθανασίου (Σ.Ε. ΘΑΣΟΥ)
ΚΙΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου (Σ
.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΘΑΣΟΥ)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Χρήστου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
14
ΧΑΔΙΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (Σ.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)

Ο.Ε.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνο
υ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΠΑΟΛΑ του Νικολάου
ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σεραφείμ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παντελή
ΜΑΛΕΤΣΙΚΑ ΑΓΛΑΪΑ του Βασιλείου
ΝΤΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
ΤΣΑΤΣΗ ΓΚΙΝΟΒΕΦΑ του Σιμόν
ΤΣΙΟΥΦΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θωμά
ΤΣΙΡΩΝΗ

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θωμά

Ο.Ε.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Σάββα
ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παύλου

Ο.Ε.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ελευθερίου
ΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ανδρέα
ΖΗΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
ΚΑΛΙΣ
ΠΕΡΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου
ΚΑΜΟΝΑΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
-
ΧΑΪΔΩ του Γεωργίου
ΚΑΜΟΝΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
ΛΥΚΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
-
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου
ΠΡΑΒΙΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ Α
ΓΓΕΛΙΚΗ του Στυλιανού
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Στυλιανού
ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ανδρέα

Ο.Ε.Σ. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Γερασίμου
ΣΥΡΜΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Βασιλείου


Ο.Ε.Σ. ΚΙΛΚΙΣ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργί
ου
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Χαραλάμπους
ΜΑΤΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Ο.Ε.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
ΓΙΑΝΝΩΤΑ

ΠΡΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
ΖΗΣΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Βασ
ιλείου
ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη
ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Πατρόκλου
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του Ιωάννη
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη
ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεω
ργίου
ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του Δημητρίου
ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευθυμίου

Ο.Ε.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Χρήστου
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΚΑΡΟΛΟΣ του Ιακώβου
ΣΤΙΝΗ ΗΡΩ του Βασιλείου
ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Ο.Ε.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Συμεών
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Αποστόλου
ΧΟΥΛΕΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικήτα

Ο.Ε.Σ. ΛΕΣΒΟΥ

ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παναγιώτη
ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ζαφειρίου
ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
του Ιπποκράτη
ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΙΝΑΝΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ του Ιωάννη
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωκράτη

Ο.Ε.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΟΤΣΑΡΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Ηρακλή
ΜΑΜΠΛΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ταξιάρχη
ΜΑΝΘΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζ
ήση
ΜΑΝΘΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Αντωνίου
ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
ΜΕΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Αναστασίου
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΓΕΔΕΩΝ του Ελευθερίου

Ο.Ε.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Δημητρίου

Ο.Ε.Σ. ΞΑΝΘΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ XΡΥΣΗ του Δημητρίου
ΔΕΚΑΡΙΣΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του Μάρκου
ΚΑΤΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΟΥΡΟΥΚΕΡΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Οδυσσέα
ΚΟΥΤΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου
ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χριστοφόρου
ΟΥΤΣΗ ΧΡΥΣΗ του Ιορδάνη
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΓΑΡΥΦ
ΑΛΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του Πέτρου
ΤΣΟΥΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Πέτρου

Ο.Ε.Σ. ΠΕΛΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΟΥΡΙ του Αβραάμ
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παναγιώτη
ΚΑΛΤΣΟΥΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΜΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαζάρου
ΜΠΟΥΝΤΑΓΚΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ του Γαβριήλ
ΣΚΥΦΤΑΣ ΕΜ
ΜΑΝΟΥΗΛ του Θεμιστοκλή
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου

Ο.Ε.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΙΑΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αντωνίου
ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ του Παναγιώτη
ΟΥΝΑΣ

ΤΣΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χριστοφόρου
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ του Αλεξάνδρου
ΦΑΡΦΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛ
ΕΙΟΣ του Χρήστου
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Ο.Ε.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΖΑΒΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη
ΖΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ξενοφώντος
ΠΟΥΛΙΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

Ο.Ε.Σ. ΡΕΘΥΜΝΗΣ

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΕΡΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αχιλλέα

Ο.Ε.Σ. ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου
ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Διονυσίου
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

Ο.Ε.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΡΔΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Μιλτιάδη
ΚΑΪΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου
ΚΙΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
ΜΠΙΧΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου
ΠΟΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

Ο.Ε.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ

ΔΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΟΡΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Κω
νσταντίνου
ΜΗΤΣΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Ιωάννη
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αιμιλίου
ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη

Ο.Ε.Σ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΓΩΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
ΛΙΘΟΞΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

Ο.Ε.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α
ΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
ΚΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
18
ΜΑΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αναστασίου
ΠΙΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΙΤΣΙΟΡΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Αθανασίου
ΠΛΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΤΖΑΤΖΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Γεω
ργίου
ΤΗΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θαλή

Ο.Ε.Σ. ΧΑΝΙΩΝ

ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
ΚΑΤΣΟΥΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου
ΚΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ του Μιχαήλ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Ξενοφών
τα
ΜΠΑΔΙΕΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κυριάκου
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του Πέτρου
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Εμμανουήλ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
ΣΧΟΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Εμμανουήλ
ΤΣΕΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΚΛΟΓΗΣ ΣΥΝΕΔΡΩΝ

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://an-ell.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης